[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Форум » Чупакабра!!! » Чупакабра - міф чи реальність? » Я - очевидець!
Я - очевидець!
АдміністраторДата: Неділя, 15.04.2012, 13:38 | Повідомлення # 1
Юний чупакабролог
Група: Администраторы
Повідомлень: 12
Статус: Оффлайн
Якщо ви бачили чупакабру на власні очі, чи щось про неї чули – пишіть сюди!
 
зомбиДата: Неділя, 26.08.2012, 23:25 | Повідомлення # 2
Зацікавився
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Статус: Оффлайн
я бачив чупакабру вона перднула на мене и втекла!!
 
ВЛАДДата: П`ятниця, 29.03.2013, 16:43 | Повідомлення # 3
Група: Гости





ЗОМБИ.НА ЭТОМ САЙТЕ ЗАНИМАЮТЬСЯ СЕРЬЕЗНЫМ ДЕЛОМ А НЕ ВАШЫМЫ ШУТКАМИ.КСТАТИ Я ВИДЕЛ ЧУПАКАБРУ ПРЯМ НЕДАЛЕКО ОТ СВОЕГО ДОМА А ЖЫВУ Я В МНОГОЭТАЖКЕ
 
gop3425Дата: Вівторок, 25.06.2013, 12:01 | Повідомлення # 4
Група: Гости





я бачив чупакабру на власні очі коли вона вбивала козу у сосіда
 
КейтДата: Середа, 24.07.2013, 06:52 | Повідомлення # 5
Група: Гости





Вночі,з 23.07.13 по 24.07.13 це сталося.Я живу в невеликому місті Рівненської області,майже на околиці,недалеко від села.Ну от,на літо я вирішила взяти додому курочок-бройлерів.Пройшло 2 місяці,нічого не віщувало біди,все було 23.07 ну просто прекрасно,тільки я помітила одну особливість,після обіду йшов дощ,ну здавалося б дощ,і що?Але коли я вийшла погодувати своїх тварин,мені так різко запахло курятиною,що за 2 місяці їхнього життя в мене так ніколи не було.Ну погодувала я їх,потім як звичайно пішла додому,це був зазвичай останній прийом їжі,далі я їх годувала о 5й ранку.Сиділя я за компютером до 00.30,нічого не помічала,але потім,приблизно в межах з 2.00 до 5.00 я чула гавкіт сусідських собак(так як своїх немає)вирішила не звертати увагу.Потім встаю годувати своїх курей,виходжу на двір,А там все...Клітка перекинута,хоча вона не є такою легкою,кури витягнуті,та мертві.Крові в тілах немає.Мені так стало "обідно" що я навіть плакати хотіла,адже на це господарство я витратила більше 1000 гривень.От,можно сказати поїла курятинки.
 
АдміністраторДата: Четвер, 25.07.2013, 17:08 | Повідомлення # 6
Юний чупакабролог
Група: Администраторы
Повідомлень: 12
Статус: Оффлайн
Шкода ваших курочок. sad
Можете дати фото того, що там сталося. Справді, дуже схоже на те, що інші люди описували раніше.
 
oxigenuaДата: П`ятниця, 26.07.2013, 23:46 | Повідомлення # 7
Зацікавився
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Статус: Оффлайн
Позавчора ми втратили своїх козу Лізу  та овечку Беллу,  вони були для нас більше ніж просто свійські тварини, це були " ДРУЗІ", як для дорослих, так і для дітей. Батько знайшов їх вранці: коза була мертва, на шиї були дирки, укуси, дирка у животі, вимя без молока, з"їдені статеві органи. Овечка була ще жива, дірка в горлі, здерта шкіра ззаді до гола, тільки ногами здригалося бідненьке, отаку картину я побачила об 6 год. ранку. Якась потвора зробила це звірство. Хто міг таке вчинити...?
 
ГостьДата: П`ятниця, 30.08.2013, 00:55 | Повідомлення # 8
Група: Гости





Я из Мариуполя. Вчера ночью в 01:47 проснулся от стука в окно. Удивился, ведь живу на втором этаже. Я подошел к окну и о ужас, на меня смотрела она - чупа. Она стучала лапами и что-то странно бормотала (видно есть хотела). Я вызвал милицию, потому что боялся, что она выломает новые пластиковые окна. но пока милиция ехала, это существо скрылось. теперь боюсь заснуть, а вдруг она опять придет.
 
валераДата: П`ятниця, 30.08.2013, 18:31 | Повідомлення # 9
Група: Гости





тю пацан не гани беса! я сам ис мариуполя. в гораде такова нету а от у маей бабули в селе в этам месяце падавила всех кралей. как найду то на фашыстшский флаг пущу!!!!!!
 
саняДата: Середа, 18.09.2013, 14:31 | Повідомлення # 10
Група: Гости





у нас в селе тоже у соседки ктото кралей похавал!!! мы теперь только в сарае их держым!!
 
TromwalldДата: Неділя, 22.09.2013, 08:28 | Повідомлення # 11
Група: Гости





на кого еще кроме кролей и коз чупа нападать может?? Она собак,или котов убивает??
 
moiplycopДата: П`ятниця, 04.10.2013, 12:26 | Повідомлення # 12
Група: Гости





Предлагаю вашему вниманю новый сайт <a href=http://gmsrun123456.ru/>игр онлайн</a>
 
TromwalldДата: Субота, 05.10.2013, 09:08 | Повідомлення # 13
Група: Гости





ясно,у нас во дворе собака и три кота. тоже боимся что бы не напала
 
СветланаДата: Вівторок, 22.10.2013, 00:20 | Повідомлення # 14
Група: Гости





Сил уже нет бороться с этой паскудной и безжалостной вредительницей! Мало того, что курей всех пожрала, так уже и до морской свинки внучки моей добралась! Стоило поставить летом на подоконник трёхлитровую банку, которая служила её домиком, как нашей Жоси и не стало! Зуб даю, что это дело лап чупы, так как узнаю следы её лап!
 
dEn2000Дата: Неділя, 27.10.2013, 08:43 | Повідомлення # 15
Зацікавився
Група: Пользователи
Повідомлень: 3
Статус: Оффлайн
Я не розумiю щому чупакабра опходила майже все село а я на краю i вона до мене ще не разу не зайшла чому ?
 
Форум » Чупакабра!!! » Чупакабра - міф чи реальність? » Я - очевидець!
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук: